Zobacz, gdzie przyjmuję

Współpraca

Zapraszam gabinety kosmetyczne zainteresowane współpracą w zakresie zabiegów medycyny estetycznej.

szczegóły współpracy

Pamiętajmy

Każdy zabieg jest bezpieczny, pod warunkiem, że przeprowadza go kompetentny i doświadczony lekarz.

sprawdź moje kompetencje

Specjalistyczne zabiegi dla twojej
skóry

szybko, skutecznie i bezpiecznie

przekonaj się sama

O mnie

Nazywam się Patryk Tokłowicz. Jestem lekarzem medycyny, i na co dzień zajmuję się medycyną estetyczną. Tytuł medyczny i uprawnienia lekarskie do nieograniczonego wykonywania zawodu na terenie wszystkich krajów Unii Europejskiej uzyskałem po ukończeniu prestiżowej Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Pierwsze doświadczenia z zakresu Medycyny Estetycznej zdobywałem już w trakcie studiów.. Moja wiedza i umiejętności praktyczne zostały ukształtowane w trakcie wielu szkoleń, w tym m.in. szkoleń w Centrum Medycyny Estetycznej DER-MED w Łodzi, pod okiem wybitnego specjalisty, Profesora Andrzeja Kaszuby –wówczas pełniącego funkcję Konsultanta Krajowego w dziedzinie Dermatologii. Moje umiejętności i kwalifikacje poparte są licznymi certyfikatami, które uzyskiwałem pod okiem wybitnych specjalistów z Polski oraz Stanów Zjednoczonych, w najlepszych klinikach w kraju i zagranicą. Aby stale podążać za światowymi trendami w dziedzinie Dermatologii, systematycznie poszerzam swoją wiedzę o nowe kursy, warsztaty i szkolenia.

Jeśli chcesz poznać najlepszy lek na problemy skórne – nic prostszego! Zapraszam do jednego ze swoich gabinetów. Aktualnie współpracuję z partnerami z Dolnego Śląska. Zobacz listę
Serdecznie zapraszam Cię do skorzystania z moich usług – gwarantuję pełne zadowolenie.

Zapraszam także wszystkie zainteresowane firmy, które chciałyby podjąć współpracę biznesową. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się tutaj.

Patryk Tokłowicz
Lek. Med.